Czym jest Networking Day?

Networking?

Odbywająca się w poniedziałek 15 kwietnia Gala Networkingu będzie moderowanym przez profesjonalistkę wydarzeniem organizowanym podczas BEST Career Week 2024. Na Galę zaproszeni zostaną studenci, przedstawiciele firm i środowiska biznesowego, a także pracownicy Politechniki zaangażowani w przebieg wydarzenia.

Przebieg wieczoru organizujemy we współpracy z Magdą Baran, doświadczoną prelegentką oraz profesjonalistką w zakresie prowadzenia moderowanego networkingu. Magda przeprowadzi wszystkich uczestników wydarzenia, studentów, gości i przedstawicieli firm przez zaplanowane aktywności.

Tematem przewodnim aktywności będzie slogan "Kosmiczne Cele, Ziemskie Działania", co dodatkowo nadaje wydarzeniu inspirujący kontekst i otwiera pole do dyskusji nad współczesnymi wyzwaniami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami zarówno na skalę globalną, jak i lokalną.

Stawiamy na jakościową integrację wszystkich uczestników, co nie tylko pomoże przełamać początkową rezerwę, ale także nawiązać nowe i wartościowe znajomości.

Szczegóły Networkingu